HARTING’te çalışmak

People, Power, Partnership

HARTING’in bir işveren olarak net bir pozisyonu ve politikası vardır: Bu, “People Power Partnership” açıklaması ile ifade edilir. İddiamızı net bir şekilde ve güvenilirlikle formüle etmeye çalıştık – yeni HARTING çalışanları olarak tecrübe edebilirsiniz.

Vizyonumuz ayrıca şunları içeriyor:

  • İnsanlar için geleceği teknolojilerle şekillendirmek istiyoruz.
  • Global bir firma haline gelmek istiyoruz.
  • İnsanlar için değerler yaratmak istiyoruz.

PEOPLE

Çalışanlarımız başarımız için temeldir, ilgi odağıdırlar. Bu ilke, HARTING ailesi üyelerine ve yönetimine kararlarında  kılavuzluk eder. Yöneticilerle birlikte çalışanların en iyi şekilde geliştirilebilecekleri ve eğitilebilecekleri yenilikçi bir çevre yaratırlar.

Bu, yüksek kalitede eğitimi, geniş tabanlı eğitimi, bireysel kariyer planlarını, esnek çalışma saati modellerini ve performansa dayalı ücretlendirmeyi kapsar.

İnsanlar için değerler yaratmak istiyoruz : Buna da küçük veya büyük,ulusal veya uluslararası takım çalışmaları sayesinde ulaşıyoruz.

Aynı zamanda birbiriyle olan ilişkilerimiz de kısmen önem taşır.

POWER

Gücümüzü, dinamik pazarların en tepesindeki yerini koruyan yenilikçi ve yüksek kalite ürünlerden, karşılıklı değer artışından ve giderek genişleyen bir kırsal çevreden alıyoruz.

Seçkin ürünlerimizi büyük bir enerji ile geliştirebilmek, üretebilmek, tanıtabilmek ve dağıtabilmek için pek çok sorumluluğa sahip özel ve kalifiye çalışanlara ihtiyaç duymaktayız. Bu çalışanları kapasitelerine göre cesaretlendireceğiz.

Eğer insanlar için geleceği teknolojilerle şekillendirmekten zevk alıyorsanız, o halde bizimla çalışmanızı dört gözle bekliyoruz – ve size hem kendi ülkenizde hem de yurtdışında mükemmel kariyer olasılıkları sunuyoruz.

PARTNERSHIP

Aile şirketi ilişkilerimiz ortaklık temeline dayanır. Buna, müşterilerimiz ve tedarikçilerimiz tarafından her zaman dikkat edilir. Bunun temeli, büyümemiz ve finansal bağımsızlığımızdır. Böylece çalışanlarımıza ve ailelerine yüksek seviyede bir planlama güvenilirliği sunuyoruz. Uluslararası pazarlarda büyümeye devam ediyoruz. Dünyanın pek çok bölgesinde kendi evimizde gibiyiz ve ülkemize bağlıyız çünkü bunun için kendimizi sorumlu hissediyoruz. Sosyal sorumluluğumuz sürdürebilir, çevresel faaliyetlerimiz içerisinde dünya çapında yansıtılır.

Firma hedeflerimiz aşağıdaki gibidir:

  • Teknolojik değişimi ve gelişimi gerçekleştirerek  müşterinin avantajlarını arttırmak
  • Büyüyen pazarlar üzerinde odaklanmak
  • Etkili ve sürdürülebilir süreçleri tasarlamak ve yönetmek
  • “Birbirimize nasıl davranabiliriz” ile uyumlu olarak davranmak
  • Bağımsız bir aile şirketi kalmak